Wojskowy sklep militarny
42 642 11 11 | Szukanie zaawansowane |
CQB.PL Sposoby i koszty płatności

Sposoby i koszty płatności

Płatności można dokonać w następujący sposób:
Gotówka przy odbiorze

Płatność za pobraniem gotówką przy odbiorze zamówienia od kuriera. Jest to najszybsza metoda realizacji zamówienia. Nie wymaga dodatkowego czasu potrzebnego na zaksięgowanie wpłaty, jak w przypadku zwykłego przelewu bankowego.
4,99 zł
Przelew bankowy

Płatność przelewem na numer konta przesłany w mailu potwierdzającym zakup. Zamówienie zostanie wysłane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
0,00 zł
Payu - szybkie płatności

Płatność szybkim przelewem internetowym. Po zatwierdzeniu zamówienia klient zostaje przeniesiony na stronę operatora Payu, aby zalogować się na stronie swojego banku i opłacić zamówienie. Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.
2,5 %
Payu - Raty

Raty realizowane są przez Payu. Aby starać się o raty wybierz jako sposób płatności "Payu - szybkie płatności". Prowizja 2.5% tyczy się tylko prowizji od płatności w sklepie www.cqb.pl dodatkowe opłaty za udzielenie kredytu należy uzgodnić z Payu.
2,5 %
Blik

Płatność Blikiem realizowane są przez Payu. Aby opłacić zamówienie Blikiem wybierz jako sposób płatności "Payu - szybkie płatności"
2,5 %
Karty kredytowe Visa / Mastercard

Płatności kartą kredytową obsługiwane są przez Payu co zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo transakcji. Aby opłacić zamówienie kartą wybierz jako sposób płatności "Payu - szybkie płatności"
2,5 %
Dalej
  
NEWSLETTER

Zapisz się i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach. Bądź o krok przed innymi!