Wojskowy sklep militarny
42 642 11 11 | Szukanie zaawansowane |
CQB.PL Dostępność i czas realizacji

Dostępność i czas realizacjiDostępność towaru

Sklep CQB.PL oferuje jedynie produkty dostępne od ręki. Staramy się, aby nasze stany magazynowe zawsze odzwierciedlały stan faktyczny. Nie prowadzimy sprzedaży wirtualnej produktów, których nie mamy na stanie.
Dostępny od ręki – status ten oznacza, że mamy towar fizycznie na stanie i jest gotowy do wysyłki
Aktualnie brak – status ten oznacza, że nie mamy towaru na stanie i nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy będzie dostępny. Proponujemy znaleźć produkt o podobnych parametrach z naszej szerokiej oferty. Jeśli poszukujesz właśnie tego produktu możesz kliknąć na przycisk „Powiadom o dostawie" i jak tylko towar pojawi się ponownie powiadomimy Cię o tym fakcie mailowo.
Czas realizacji zamówienia

Szybkość wysyłki jest naszym atutem czego najlepszym dowodem są nasi zadowoleni klienci. Biorąc pod uwagę fakt, że oferujemy tylko produkty, które fizycznie posiadamy w magazynie, masz gwarancję szybkiej realizacji.

Zamawiając produkt w wyznaczonym czasie kurierem UPS z opcją płatności za pobraniem lub po opłaceniu przez szybkie płatności zrobimy wszystko, aby wysłać produkt tego samego dnia, który jest wymieniony w liczniku. Większość zamówień do określonej godziny wysyłamy tego samego dnia!
Dalej
  
NEWSLETTER

Zapisz się i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach. Bądź o krok przed innymi!